Firmast

Ettevõte AS ELME on kõrgekvaliteediliste kaupade ja seadmete maaletooja, nii tööstusele (keevitusmaterjalid, tsink, abrasiivpulbrid, seadmed jne) kui ka merendusele mõeldud (ajamid, propellerid, ankrud, vaierid jne) seadmeid, mille tellijaid leidub kogu Baltikumis ja Venemaal. AS ELME-l on oma esindused Leedus - ELME LIT ja Kaliningradi oblastis Venemaal - ООО ELME.

Peale tööstusele mõeldud kaupade tarnimise on ettevõte tuntud ka usaldusväärse partnerina igat liiki energiatarne (elektri- ja soojusenergia), sideteenuste, tehniliste seadmete ja tõstekraanade hoolduse pakkumise valdkonnas.

Ettevõtte edu ilmne tunnus – klientide ja käibe pidev kasv, tarneprogrammide laiendamine, mis põhinevad pikaajalistel investeeringutel teenuste kvaliteeti.

Me oleme uhked selle üle, mida teeme – kuid meie kõige suurem uhkus – need on meie inimesed, meie kõige olulisem toodang. Meie kollektiiv – see on Teist huvitatud inimestest koosnev meeskond, kes on alati valmis täitma Teie tellimusi ja soove, vastama kiiresti ja kvaliteetselt Teie küsimustele ja aitama konkreetsete lahenduste leidmisel.

Elme missioon

Individuaalne lähenemine kliendisuhetele, kõige kõrgema kvaliteedi tagamine, vastuvõetavad hinnad, aga ka tarnete range distsipliin on meie arvates pikaajalise ja vastastiku kasuliku koostöö aluseks!