Yhteystiedot

Elme AS
Kopli 103, 11712 Tallinna, Viro
Tel.: +372 610 2386
Sähköposti: elme@blrt.ee
Laskut: invoices@blrt.ee
Y-tunnus: 10068482
UAB Elmelit
Minijos 180, LT-93269 Klaipeda, Lithuania
Tel.: +370 464 836 92
Faksi +370 464 836 86
Sähköposti: elmelit@wsy.lt
Y-tunnus: 111703435
 
Materiaalien ja teollisuuslaitteiden toimitusryhmä
Dmitri Sedov
Toimitusryhmän johtaja
Tel.: +372 610 2634
Mob.: +372 5685 6499
d.sedov@blrt.ee
 
Allan Jarvine
Myyntijohtaja
Mob.: +372 5649 0646
a.jarvine@blrt.ee
 
 
Sergey Kurganov
Hankintapäällikkö
(laivojen laitteet, hiomakivihiekka, pumput)
Tel.: +372 610 2111
Mob.: +372 508 3446
skurganov@blrt.ee
 
Valentina Korovina
Hankintapäällikkö
(henkilösuojaimet, poltto- ja voiteluaineet, laakerit, kumi)
Tel.: +372 610 2331
Mob.: +372 508 3771
v.korovina@blrt.ee
 
 
Ivan Trubitsõn
Hankintapäällikkö
(helat, nostolaitteet, hitsaustarvikkeet)
Tel.: +372 610 2070
Mob.: +372 5685 1940
i.trubitson@blrt.ee
 
Denis Kuznetsov
Hankintapäällikkö
(hitsauslanka, metallointi, toimistolaitteet)
Tel.: +372 610 2900
Mob.: +372 5671 753
d.kuznetsov@blrt.ee
 
 
Oleg Anissimov
Hankintapäällikkö
(teollisuusmaalit ja liuottimet)
Tel.: +372 610 2750
Mob.: +372 5699 6896
o.anissimov@blrt.ee
 
Ilja Dementjev
Hankintapäällikkö
(helat, sulkuvarusteet, tarjouskilpailut)
Mob.: +372 5825 4867
i.dementjev@blrt.ee
 
 
Jekaterina Kukina
Hankintapäällikkö
(sähkölaitteet, automatiikka, metallityökalut)
Mob.: +372 5684 6950
j.kukina@blrt.ee
 
Boris Roiz
Päällikön assistentti
Tel.: +372 610 2569
Mob.: +372 5343 0548
b.roiz@blrt.ee
 
Verkkopalvelut
Vladimir Karpov
Osaston johtaja
vladimir.karpov@blrt.ee
 
 
 
Asiakaspalvelu
Tel.: +372 610 2238
 
Hätäpalvelu (24 h)
Tel.: +372 610 2345
Mob.: +372 520 9439
 
Tekninen palvelukeskus
Projektijohtaja
Tel.: +372 610 2828
Mob.: +372 508 4025
elme.teh@blrt.ee
 
Sihteeri
Tel.: +372 610 2742
elme.sts@blrt.ee
 
Laivavarusteet
Vladimir Malyga
Projektijohtaja
Tel.: +372 610 2466
Mob.: +372 501 9396
v.malyga@blrt.ee
 
Sergey Kurganov
Projektijohtaja
Tel.: +372 610 2111
Mob.: +372 508 3446
s.kurganov@blrt.ee