Kontaktai

„Elme AS“
Kopli g. 103, 11712 Talinas, Estija
+372 610 2386

elme@blrt.ee
Sąskaitoms: invoices@blrt.ee
Įmonės kodas 10068482
UAB „Elmelit“
Minijos g., 180, LT-93269 Klaipėda, Lietuva
Tel. +370 464 836 92
Faks. +370 464 836 86
elmelit@wsy.lt
Įmonės kodas 111703435
 
Medžiagų ir pramoninės įrangos tiekimo grupė
Allan Jarvine
Pirkimų vadovas
Mob.: +372 5649 0646
a.jarvine@blrt.ee
 
 
 
Valentina Korovina
Pirkimų vadybininkas
(asmeninės apsaugos priemonės, kuras ir tepalai, guoliai, guma)
Tel.: +372 610 2331
Mob.: +372 508 3771
v.korovina@blrt.ee
 
 
 
Ivan Trubitsõn
Pirkimų vadybininkas
(metalo gaminiai, kėlimo mechanizmai,
suvirinimo medžiagos)
Tel.: +372 610 2070
Mob.: +372 5685 1940
i.trubitson@blrt.ee
 
Denis Kuznetsov
Pirkimų vadybininkas
(suvirinimo viela, metalizacija, biuro įranga)
Tel.: +372 610 2900
Mob.: +372 5671 753
d.kuznetsov@blrt.ee
 
 
Oleg Anissimov
Pirkimų vadybininkas
(pramoniniai dažai ir tirpikliai)
Tel.: +372 610 2750
Mob.: +372 5699 6896
o.anissimov@blrt.ee
 
Ilja Dementjev
Pirkimų vadybininkas
(jungtys, uždaromoji armatūra, konkursai)
Mob.: +372 5825 4867
i.dementjev@blrt.ee
 
 
Jekaterina Kukina
Pirkimų vadybininkas
(elektros, automatikos,
šaltkalvių įrankiai)
Mob.: +372 5684 6950
j.kukina@blrt.ee
 
Boris Roiz
Vadybininko asistentas
Tel.: +372 610 2569
Mob.: +372 5343 0548
b.roiz@blrt.ee
 
Tinklo paslaugos
Vladimir Karpov
Skyriaus vadovas
vladimir.karpov@blrt.ee
 
 
 
Klientų aptarnavimas
Tel.: +372 610 2238
 
Avarinė tarnyba (24 val.)
Tel.: +372 610 2345
Mob.: +372 520 9439
 
Techninio aptarnavimo tarnyba
Projekto vadovas
Tel.: +372 610 2828
Mob.: +372 508 4025
elme.teh@blrt.ee
 
Sekretorius
Tel.: +372 610 2742
elme.sts@blrt.ee