Kontaktid

Elme AS
Aadress: Kopli 103, 11712 Tallinn, Eesti
+372 610 2386
e-post: elme@blrt.ee
Arved: invoices@blrt.ee
Registrikood: 10068482
UAB Elmelit
Aadress: Minijos 180, LT-93269 Klaipeda, Leedu
Tel.: +370 464 836 92
Fax: +370 464 836 86
e-post: elmelit@wsy.lt
Registrikood: 111703435
 
Materjalide ja tööstusseadmete hangete grupp
Allan Jarvine
Müügijuht
Mob.: +372 5649 0646
a.jarvine@blrt.ee
 
 
 
Valentina Korovina
Ostujuht
(isikukaitsevahendid, õlid ja määrdeained, laagrid, kumm)
Tel.: +372 610 2331
Mob.: +372 508 3771
v.korovina@blrt.ee
 
 
 
Ivan Trubitsõn
Ostujuht
(peenmetalltooted, tõstemehhanismid,
keevitustarvikud)
Tel.: +372 610 2070
Mob.: +372 5685 1940
i.trubitson@blrt.ee
 
Denis Kuznetsov
Ostujuht
(keevitustraat, metallitus, kontoriseadmed)
Tel.: +372 610 2900
Mob.: +372 567 1753
d.kuznetsov@blrt.ee
 
 
Oleg Anissimov
Ostujuht
(tööstusvärvid ja lahustid)
Tel.: +372 610 2750
Mob.: +372 5699 6896
o.anissimov@blrt.ee
 
Ilja Dementjev
Ostujuht
(liitmikud, sulgearmatuur, hanked)
Mob.: +372 5825 4867
i.dementjev@blrt.ee
 
 
Jekaterina Kukina
Ostujuht
(elektrikaubad, automaatika, lukksepatööriistad)
Mob.: +372 5684 6950
j.kukina@blrt.ee
 
Boris Roiz
Juhiabi
Tel.: +372 610 2569
Mob.: +372 5343 0548
b.roiz@blrt.ee
 
Võrguteenused
Vladimir Karpov
Osakonna juht
vladimir.karpov@blrt.ee
 
 
 
Klienditeenindus
Tel.: +372 610 2238
 
Avariiteenistus ööpäev läbi (24 h)
Tel.: +372 610 2345
Mob.: +372 520 9439
 
Tehnilise teeninduse talitus
Projektijuht
Tel.: +372 610 2828
Mob.: +372 508 4025
elme.teh@blrt.ee
 
Sekretär
Tel.: +372 610 2742
elme.sts@blrt.ee